Nowy tydzień zaczynam na sportowo, przychodzę do Was z wpisem modowym. Chciałabym Wam polecić sklep LaLaLou, który skupia się głównie na sprzedaży sukienek i spódnic na różne okazje. W ofercie sklepu znajdziesz ciuszek na co dzień jak i od święta. Szukasz sukienki na wesele, a może wieczorowe wyjście, dobrze trafiłaś. Na co dzień też możesz czuć się pięknie, modnie i wyjątkowo. Wybierając z oferty sklepu nietuzinkowe bluzki i koszule, eleganckie spodnie, żakiety, kombinezony, ciepłe swetry, kurtki i torebki. A jeśli lubisz styl sportowy tak jak ja również znajdziesz coś dla siebie, piękne dresy, stylowe bluzy…
Ciuszki są w rozsądnych cenach i myślę, że nie przesadzę tu jeśli dodam, że na każdą kieszeń i każdą figurę – w sklepie znajdziesz również szeroki asortyment plus size. Odwiedzając stronkę sklepu każda kobieta poczuje się wyjątkowo, dama i dresiara taka jak ja. Warto zaznaczyć, że wszystkie ciuszki dostępne na stronie sklepu, to polskie produkty, codziennie możesz zobaczyć imponujące nowe ubrania dlatego zacznij już dziś śledzić sklep na facebooku , żeby być na bieżąco.
W dzisiejszych czasach w dobie koronawirusa warto mieć sprawdzony sklep online. Myślę, że to duże udogodnienie dla nas kobiet, a oferta sklepu jest bardzo bogata. Wystarczy tylko stosować się do tabeli rozmiarów i ciuszek, który zdecydujesz się zamówić, musi pasować. Od początku pandemii przeniosłam się z zakupami odzieżowymi do sieci, nie kupuje stacjonarnie. Mimo tego, że więcej czasu teraz spędzam w domu, trafiłam na więcej okazji w sieci niż jak biegałam normalnie po sklepach w poszukiwaniu perełek.
Wysyłka odbywa się w zasadzie ekspresowo, ciuszki są bardzo dobrej jakości, nie musisz się martwić, że po kilku praniach stracą na wyglądzie, czy rozmiarze. Jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów, dlatego polecam i Tobie.
Jak na dresiarę przystało, wybrałam sobie elegancki bawełniany dres z ozdobnymi lampasami, a co będę sobie żałować. W dresie też można wyglądać stylowo i elagancko mało tego można nawet do dresu dobrać sobie torebkę i to nie byle jaką, bo filcową. Torebka pasuje do dresu jak i do stylizacji bardziej wyjściowej. Grunt to czuć się dobrze i wygodnie i ja tak się właśnie czuje w moim zestawie.
Parę słów o torbie, jest mega fajna i poręczna. Odkąd zostałam mamą małego smyka zapomniałam jak to jest chodzić z torebką, a ta torba filcowa nie dość, że jest pakowna, to jeszcze pasuje w zasadzie do każdej stylizacji. Idealna na spacer z rodzinką, pieskiem, wypad na małe zakupy jak i wyjście wieczorowe. W środku posiada kieszonkę na portfel lub telefon. W ofercie sklepu znajdziesz różne ciekawe wzory, z kotkami, pieskami, wzory kaszubskie itp. Torba na żywo jest jeszcze ładniejsza. Zdjęcia nie oddają całego jej uroku.
Sklep mogę śmiało polecić każdej z Was, nie jestem raczej wymagająca, z pewnością siebie u mnie różnie bywa, ale bez dwóch zdań każda z nas lubi się czuć dobrze i komfortowo w tym co na siebie zakłada.
Pamiętaj masz 10 % rabatu w sklepie LaLaLou na hasło SLODKA !!!
A teraz kilka ciuszków w moim stylu, które zwróciły moją uwagę:
Mój faworyt – dres z ozdobnymi lampasami rozm. 36, 40, 42. Niestety nie był jeszcze dostępny, gdy ja robiłam zakupy.
Welurowy komplet z ozdobnymi lampasami dostępny w rozmiarze 42, 44, 46.
Dresowy komplet w panterkę dostępny w rozmiarze 38, 40, 42.
Dzianinowy komplet żakiet i spodnie z ozdobnymi lampasami.
Wzorzysta bluza z kapturem rozm. 40.
Bawełniana bluza z nadrukiem na biuście rozm. uniwersalny.
Bawełniana bluza z naszywką na biuście rozm. L/XL.
Oversize’owa bluza bomberka z ozdobną kieszenią na plecach.
Oprócz tych modeli, które Wam pokazałam w sklepie znajdziecie, dużo, dużo więcej zwróćcie szczególną uwagę na zakładkę JESIEŃ 2020, znajdziesz tam wszystko co w tej chwili potrzebujesz, czyli bluzy, swetry, kurtki, płaszcze i kamizelki.
Serdecznie polecam!!!
Jakie fajne dresy. Bardzo mi się podobają.
Fajne i wygodne 🙂
Bardzo fajne dresy, ciekawe kolory, idealne na wyprawę za miasto lub posiedzenie w domu 🙂
Fajne i eleganckie, na luzie, lubię czuć się swobodnie 🙂
Oj dresy uwielbiam! Fajne mają wzornictwo 🙂 Na pewno zajrzę do tego sklepu. Podoba mi się ta duża torba. Masz rację, że dla mam idealna 🙂 Ja zawsze mam tyle szpargałów dzieci, że w mniejszej się najzwyczajniej nie mieszczę 🙂
Ja to jestem straszna dresiara od dłuższego czasu ha ha. A duże torby love w każdej postaci od momentu jak jestem mamą 😉
Ten różowy zestaw jest genialny! Koniecznie muszę go mieć! Zaraz składam zamówienie!
🙂
Podoba mi się asortyment tego sklepu. Dres zawsze się przydaje. Torebka dla kobiety niezbędna.
Kiedyś dresy nosiłam tylko w domu, a teraz jest tak piękny wybór, że biegam w nich i na co dzień 😉
Fajna torebka 😉
Dziękuje 🙂
Świetne te dzianinki. Bardzo lubię takie wygodne stylizacje
Fajny wybór, każda kobietka znajdzie coś wygodnego dla siebie jeśli chodzi o dresy 🙂
O takie na luzie!
Na luzie dokładnie tak 🙂