LEGO Creator Egzotyczna papuga

Słodko Słodka
0 komentarze

Chcemy pokazać Wam bardzo ciekawy zestaw LEGO Creator. Egzotyczna papuga powinna zachwycić wszystkich fanów ciekawych modeli z klocków, oraz oczywiście miłośników zwierząt, nie tylko tych egzotycznych. Zestaw jest o tyle ciekawy, ponieważ można z niego stworzyć trzy piękne i barwne zwierzęta, używając tych samych elementów. Nasz mały konstruktor był zachwycony, jak się pewnie domyślacie w jeden dzień opracował te trzy modele zwierzątek. Pierwszą zbudował piękną i egzotyczną papugę, następna była rybka, a na końcu rybkę przerobił na żabkę. Koniec końców na półce wylądowała egzotyczna papuga, ponieważ to ona najbardziej zaskarbiła sobie przychylność najmłodszego w rodzinie i oczywiście podbiła jego serce. Jeśli chodzi o mnie, to wszystkie te zwierzątka są cudne, kreatywne i inspirujące. Klocki LEGO Creator to zdecydowanie pomysł na udaną zabawę.

Idealny zestaw zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki

Dzieciaki mogą się przenieść do lasu deszczowego i kolejno odkryć trzy piękne i barwne zwierzęta, 3 w 1. Zdecydowanie jest to zestaw dla wielbicieli zwierząt i przyrody.

Kolorowa papuga może obracać ciało siedząc na gałęzi, porusza skrzydłami i ogonem co oczywiście najbardziej zachwyca dzieci.

Rybka unosi płetwy i pływa w górę i w dół, a żaba ma ruchome kończyny.

Cały zestaw składa się z 253 elementów i przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7+.

Dziecko może skorzystać z pomocy w budowaniu używając aplikacji LEGO Builder. W aplikacji tej można powiększać i obracać modele przestrzennie w 3D. Nasz smyk stwierdził, że nie potrzebuje takiej pomocy, sam sobie świetnie poradzi i oczywiście tak było.

Instrukcje są bardzo przejrzyste i mega czytelne dla dzieci, dlatego dzieciaki budują intuicyjnie z pomocą papierowych instrukcji. Jako rodzic jestem zauroczona serią LEGO Creator, nasz Radek ma już w swojej kolekcji inne modele z tej serii, jak dla mnie mistrzostwo!!! Są to jedne z fajniejszych klocków LEGO.

Ten zestaw LEGO Creator daje nieograniczone możliwości zabawy, świetna zabawa dla miłośników zwierząt, dla małych piratów, bo jak wiadomo każdy szanowany pirat musi mieć gadającą papugę na ramieniu. Rybka i żabka również dają duże pole do popisu dziecięcej wyobraźni.

Klocki te są wysokiej jakości, warto wspomnieć, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa

Jeśli szukasz pięknego i zarazem praktycznego prezentu dla dziecka w wieku szkolnym, to będzie to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Budowanie z klocków to same korzyści dla małego konstruktora. Nasz synek potrafi być roztrzepany, ale gdy buduje z klocków nowe konstrukcje jest skupiony na maksa, pełna koncentracja. Jest bardzo kreatywny w tym co buduje i robi, wtedy staje się zadaniowcem po mamusi oczywiście. Puszcza wodzę fantazji, przy czym ćwiczy zdolności manualne i oczywiście koordynację wzrokowo-ruchową. Korzyści z budowania jest bardzo wiele, a zestaw LEGO Creator Egzotyczna papuga jest genialny!!! Co tu wiele pisać po prostu LEGO!!!

Wpis powstał we współpracy z TaniaKsiazka.pl

Zobacz również

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments