Malowanie po numerach, odkryj w sobie artystę

Słodko Słodka
4 komentarze

Nigdy nie byłam zdolna plastycznie, technicznie owszem, ale wszelkiego rodzaju malowidła zawsze doprowadzały mnie do szewskiej pasji. Pamiętam jak w szkole podstawowej rysunki plastyczne robiła za mnie mama. Nie miałam za grosz talentu, ani cierpliwości do tego typu prac. Na szczęście w dzisiejszych czasach jest o wiele łatwiej i istnieją różnego rodzaju udogodnienia i nie trzeba być wcale Picassem, żeby pięknie malować. Odkryj w sobie artystę na nowo, tak jak ja to zrobiłam.

Zestawy do samodzielnego malowania po numerach zrobiły na mnie ogromne wrażenie

To może być idealna rozrywka dla osób starszych, będących już na emeryturze, ale i nie tylko. Wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Nigdy nie wiadomo, kiedy obudzi się w Tobie dusza artysty. W każdym bądź razie nigdy nie jest za późno, by spróbować czegoś nowego, by odkryć się na nowo. Fajnie jest mieć ciekawe hobby. Wspaniały pomysł na spędzanie wolnego czasu kreatywnie i zupełnie inaczej. Ja ćwiczę u siebie w ten sposób cierpliwość i precyzyjność, a Ty możesz w ten sposób się relaksować i odprężać, po ciężkim dniu w pracy. Malować możesz wszędzie, w domu, na balkonie, tarasie, w ogrodzie, a nawet na spacerze w parku, jeśli tylko pogoda dopisuje.

Oglądając nie tak dawno program lokalny z mojego miasta o ludziach z pasją, miałam okazje zobaczyć i usłyszeć jak pięknie opowiadała pewna Pani o swojej pasji do malowania właśnie. Odkryła ją bardzo późno, bo dopiero na emeryturze. Przez tyle lat jak żyła nigdy nie malowała i nawet nie wiedziała, że potrafi tak pięknie malować… Dlatego czasem warto się przełamać i spróbować czegoś nowego, zamiast siedzieć w fotelu i smęcić, lepiej złapać za pędzel!!! Lepiej spędzić czas kreatywnie i w ciekawy sposób, a kto wie może swoją pasją zarazisz i innych. W każdym bądź razie na naukę nigdy nie jest za późno, to świetny pomysł na twórcze spędzanie czasu, przyjemne z pożytecznym.

Jak wygląda zestaw do samodzielnego malowania na płótnie z farbami i pędzlami

Przede wszystkim warto wspomnieć, że takie malowanie po numerkach jest dla osób w każdym wieku, dla małych i dużych, młodych i starych. Zestawy do malowania dla dzieci zawierają obrazki z ulubionymi zwierzątkami oraz bajkowymi postaciami.

Natomiast dla osób starszych jest szeroki wybór wzorów pejzaży, zwierząt oraz nowoczesnych wzorów. Ja np. jestem mało plastyczna, ale bardzo lubię prace manualne.

Zestawy do malowania DIY zawierają wszystkie niezbędne akcesoria do wykonania własnego obrazu. Nie musisz biegać po specjalistycznych sklepach, żeby dopasować odpowiednie farby, pędzle, płótna itd. W zestawie znajdziesz również oprócz plakatu lub płótna naciągniętego na blejtramę szczegółową instrukcję krok po kroku jak stworzyć wspaniałe dzieło. Zestaw zawiera farby akrylowe w słoiczkach, wszystkie słoiczki są odpowiednio ponumerowane. Nie brakuje również zestawu pędzelków. Pędzelki są o różnych grubościach, także swobodnie możesz malować te małe elementy, jak i te większe, odpowiednim pędzelkiem. Każdy element na obrazie jest opisany odpowiednim numerkiem, dzięki temu masz możliwość zostać prawdziwą artystką, a dzieło wykonane przez Ciebie możesz powiesić we własnym domu na honorowym miejscu.

Zestaw do malowania to również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Zestawy do samodzielnego malowania są o różnym stopniu trudności, dlatego na początek jeśli wybierasz swój pierwszy obraz pamiętaj, żeby się nie przeforsować i nie przecenić swoich zdolności artystycznych. Rób to stopniowo i z wyczuciem. Wybierz na początek motyw o łatwiejszym stopniu trudności, a jeśli poczujesz, że masz do tego dryg i talent przejdź do bardziej zaawansowanych malunków. Jedno jest pewne w zestawach do malowania Bimago jest w czym wybierać i nawet najbardziej wybredni artyści znajdą dzieło do malowania dla siebie.

Oryginalna dekoracja mieszkania jaką jest własnoręcznie namalowany obraz

Może być piękną dekoracją salonu, sypialni, czy pokoju dziecinnego. Takie malowanie może Ci sprawić wiele radości i przynieść sporo satysfakcji. Jeśli jesteśmy już przy dekorowaniu mieszkania, koniecznie zwróć uwagę na fototapety, zachody słońca na fototapecie zapierają dech w piersiach, aż chciałoby się tam być. Pomyśl sobie jakby było cudownie budzić się codziennie mając zachód słońca na wyciągnięcie ręki, bo na ścianie w sypialni. Takie piękne zachody słońca kojarzą mi się zawsze z wakacjami, z najpiękniejszymi chwilami nad morzem… przywołują same pozytywne wspomnienia. Efekt 3d takiej fototapety dodaje jej głębi, dzięki temu fototapeta wygląda bardzo realistycznie.

Zobacz również

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wioleta Sadowska

Chyba zakupię sobie taki książkowy obraz, jeśli jest dostępny taki motyw 🙂

Mirosława Dudko

Świetna propozycja rozwoju swoich talentów malarskich 🙂