Jakie zestawy LEGO najlepiej nadają się na prezent?

Materiał zewnętrzny
0 komentarze

Klocki Lego są gadżetem ponadczasowym – choć pierwszy rodzaj klocków powstał w 1949 roku, od tego momentu praktycznie nigdy nie utraciły popularności, oferując świetną zabawę kolejnym pokoleniom. Wielu z nas zapewne swój pierwszy model klocków otrzymało jako prezent – i warto kontynuować tę tradycję. Przedstawiamy kilka propozycji klocków Lego, które świetnie sprawdzą się jako upominek.

Lego Technic

Niezwykle ciekawą formą klocków Lego są zestawy z linii Technic. Są to bowiem klocki inspirowane legendarnymi modelami samochodów osobowych i nie tylko – w ramach tej linii produktów Lego oferuje bowiem także sterowane wyścigówki kaskaderskie, maszyny budowlane, takie jak np. koparki, a także ciężarówki. Zestaw taki z pewnością pobudzi wyobraźnię niejednego małego majsterkowicza. Nie oznacza to jednak bynajmniej, że produkty z serii Lego Technic nadają się do sprezentowania wyłącznie najmłodszym. Przeciwnie – wiele zabawy będą miał z nimi także dorosłe osoby. Klocki Lego Technic to wiele świetnej zabawy dla całej rodziny!

Lego City

Zestawy klocków Lego City to świetny pomysł na prezent dla dziecka w każdym wieku. Pozwolą mu one stworzyć swoje własne miasto – a nawet swój własny świat rządzący się własnymi zasadami. Klocki z serii Lego City nie tylko pozwolą maluchowi zbudować umiejętności manualne, ale i rozwinąć jego kreatywność oraz wyobraźnię. W zakres linii Lego City wchodzą zróżnicowane zestawy klocków – począwszy od pojazdów straży pożarnej, czy policji po wszelkiego rodzaju budynki, takie jak np. remiza, akademia, czy też warsztat tuningowania pojazdów.

Lego Speed Champions 

Klocki Lego Speed Champions inspirują się najznamienitszymi pojazdami wyścigowymi, pozwalając na realistyczne ich odtworzenie w skali mikro. W ofercie znajdują się zabawkowe modele pojazdów takich producentów jak Ferrari, Aston Martin, czy też Pagani. Mnóstwo realistycznie odwzorowanych elementów w każdym zestawie zapewnia rozrywkę na wiele długich godzin – złożonym zaś pojazdem można natomiast pościgać się z innymi kierowcami Lego. Prezent w postaci klocków Lego Speed Champions szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku każdego szkraba w wieku powyżej ośmiu lat!

Inne produkty Lego

LEGO posiada w swojej ofercie także szereg innych produktów, których zakup warto rozważyć na prezent. Potteromaniaków z pewnością ucieszą klocki Lego Harry Potter. Ciekawe propozycje przygotowano także dla fanów takich serii, jak Władca Pierścieni, czy Gwiezdne Wojny. Zwolennikom sci-fi i podróży kosmicznych warto także przypomnieć, że w ofercie firmy znajduje się także realistycznie odwzorowany model słynnego wahadłowca Discovery. 

Zobacz również

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments