Popularność słomek ekologicznych znacząco wzrasta – dlaczego?

Materiał zewnętrzny
6 komentarzy

Zamieniając plastikowe torby na papierowe, robimy duży krok w kierunku bycia eko, zróbmy zatem jeszcze dwa i wprowadźmy do swojego życia biodegradowalne słomki! Wybierając naturalne produkty, chronisz nie tylko zwierzęta i roślinność, ale także siebie. Pamiętaj, plastik może być bardzo szkodliwy. Przekonaj się o wyjątkowości alternatywnych słomek i dowiedz się o nich więcej!

Z czego wykonane są eko słomki?

Tworzywo wykorzystywane do produkcji słomek musi być bardzo dobrze przemyślane, aby w praktyce dobrze pełniły swoją funkcję. Słomki ekologiczne dostępne w sklepie SlowPack cechują się prostotą, miękkością, ale także ładnym designem. Z czego wykonana może być eko słomka? Przede wszystkim z wysokiej klasy materiałów, bez których nie byłoby możliwe ich prawidłowe użytkowanie. Aktualnie na rynku najpopularniejsze są ekologiczne słomki wykonane z:

  • papieru – są to jednorazowe ekologiczne słomki, które idealnie nadają się do zimnych napoi,
  • makaronu – słomki jednorazowe, które zostały wykonane z pszenicy i przeznaczone są do picia chłodnych napoi, co więcej ze względu na wykonanie są one w pełni jadalne!
  • bambusa – te słomki idealnie nadadzą się do wielokrotnego użytku, a także ciepłych i zimnych płynów,
  • trzciny – solidne słomki, które nie miękną, dzięki czemu nadają się do każdego rodzaju napoju,
  • słomy – słomki idealne zarówno do zimnych jak i ciepłych napoi z uwagi na to są świetną alternatywą dla słomek z tworzyw sztucznych. 

Szeroki wybór prawda? Wykorzystanie różniących się od siebie materiałów ma umożliwić klientom wybranie odpowiednich dla siebie. Produkty eko to przede wszystkim gwarancja jakości i wytrzymałości, abyś i Ty przekonał się, że warto zmienić swoje nawyki na lepsze. Masz już słomki, ale potrzebujesz jeszcze innych ekologicznych artykułów? Chociażby ekologicznych kubków czy papierowych toreb z nadrukiem? Aby w pełni wyposażyć się w naturalne produkty i świadomie reklamować swój biznes, powinieneś zobaczyć jakie torby papierowe idealnie sprawdzą się w praktyce, a jednocześnie będą świetnym sposobem na promocję Twojej działalności. Kliknij link i wybierz odpowiednie dla siebie: https://slowpack.pl/pol_m_NADRUKI_Torby-papierowe-z-nadrukiem-419.html

Jak utylizować biodegradowalne słomki?

Dokonując wyboru słomek, pamiętaj, że te ekologiczne są biodegradowalne. Co to znaczy? Po ich zużyciu w żaden sposób nie zanieczyścisz planety. Rozkładają się, nie zostawiając po sobie śladów, a co najważniejsze nie wytwarzając szkodliwych substancji. Po skończonym napoju jadalne słomki możesz śmiało schrupać, a pozostałe słomki ekologiczne po prostu wyrzucić, ponieważ są one w 100% kompostowalne i ulegną naturalnemu rozkładowi. Bycie eko jest nie tylko modne, ale i opłacalne – zyska na tym zarówno środowisko, jak i Twój portfel.

Zobacz również

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wioleta Sadowska

I bardzo dobrze. Wszyscy musimy dbać o naszą planetę.

Słodko Słodka

To prawda, do pewnych spraw trzeba podchodzić bardzo świadomie.

Monika

Ja nie przepadam za papierowymi słomkami, bo szybko miękną. U nas najlepiej sprawdzają się te z bambusa 🙂

Słodko Słodka

U nas też bambusowe się sprawdzają najlepiej 🙂

Patrycja Reszko

Ostatnio kupiłam, ale nie sprawdzałam ich użyteczności. Obawiam się, że do gęstych koktajli się nie nadadzą

Słodko Słodka

U nas najlepiej te bambusowe się sprawdzają.