Zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu warto wyrabiać już od najmłodszych lat życia malucha. Spacery, gry i zabawy na świeżym powietrzu, sporty letnie i zimowe – opcji spożycia nieskończonych pokładów energii przedszkolaka jest mnóstwo. Co jednak zrobić, kiedy kontrolę nad pogodą przejmuje jesienno-zimowa aura, szarobury, wietrzny i deszczowy sezon trwa w najlepsze, a naszych podopiecznych zaczyna coraz bardziej interesować ekran telewizora lub smartfona? Jeśli pogoda nie sprzyja wychodzeniu z domu, stwórzmy dziecku warunki do uprawiania aktywności fizycznej właśnie w naszych czterech ścianach!

Drabinka gimnastyczna – uniwersalny sprzęt, który zmieścimy nawet w małym pokoju.

No właśnie, tylko że sprzęty gimnastyczne zazwyczaj zajmują dużo miejsca, a pokój naszego podopiecznego musi przecież pomieścić jeszcze liczne zabawki, meble i inne gadżety. W wypadku drabinek gimnastycznych, ograniczona przestrzeń nie stanowi problemu – z łatwością zainstalujemy je nawet w niewielkim pomieszczeniu! W ofercie sklepu Malpiszon.pl dostępnych jest wiele modeli drabinek – zarówno większych jak i mniejszych gabarytowo. Znajdziemy tam klasyczne drewniane drabinki do ćwiczeń oraz te z drabinką poziomą czy nawet huśtawką – wszystkie dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Ich atrakcyjny i różnorodny design sprawia, że idealnie dopasujemy drabinki do kolorystyki wnętrza.

Drabinki gimnastyczne – ćwicz razem z dzieckiem!

Zabawa przy drabinkach gimnastycznych może być wspaniałym doświadczeniem zarówno dla malucha, jaki dla rodzica. Wspólna zabawa nie tylko pogłębia waszą więź, ale również jeszcze bardziej zachęca naszą pociechę do podejmowania wysiłku fizycznego, wyrabiając przy tym dobre nawyki. W internecie dostępne są gotowe zestawy ćwiczeń z drabinkami gimnastycznymi, które z łatwością odtworzymy wraz z naszym maluchem w domowym zaciszu. Ćwiczenia z drabinkami wzmacniają mięśnie brzucha, ramion, nóg oraz wspierają prawidłową postawę. Oferta sklepu Malpiszon.pl jest bogata w różnorodne wersje drabinek do ćwiczeń – również z dodatkami takimi jak drabinki linowe, huśtawki czy drabinka pozioma. Bardziej rozbudowane zestawy drabinek oczywiście zajmują dodatkową przestrzeń, ale sprawiają też, że czas spędzony przy drabinkach stanie się dla naszej pociechy prawdziwą zabawą.

Wygodna i prosta instalacja w każdym pomieszczeniu.

Dzięki zastosowaniu rozporowo–przyściennego systemu instalacji, drabinka gimnastyczna jest niezwykle prosta w montażu oraz demontażu. Jest to tym bardziej istotne, ponieważ pokój dziecka to jedno z najszybciej zmieniających się pomieszczeń w naszym domu.

Otaczający nas świat coraz bardziej skupia się wokół ekranów – telewizora, komputera i smartfona. Zadbaj o to, by Twój maluch od najmłodszych lat wyrabiał sobie dobre nawyki aktywnego spędzania czasu – niech czerpie frajdę z wciągania, skakania, bujania i wspinania się na kolejne szczebelki, utrwalając sobie przy tym zamiłowanie do sportowego trybu życia, które zostanie z nim na długie lata.

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Iwona
1 rok temu

Ale fajne 🙂 Sama chętnie bym się zabawiła 😀

Słodko Słodka
1 rok temu
Reply to  Iwona

A jak, coś dla małych i dużych 😉😁

Wioleta
1 rok temu

Fajne te drabinki. Na przyszłość dla naszych dzieci na pewno będą przydatne.

Słodko Słodka
1 rok temu
Reply to  Wioleta

Bardzo fajna sprawa takie drabinki 🙂 my akurat jesteśmy przed remontem pokoju syna, dużego pola do popisu nie mamy, ale chociaż najmniejszy wariant a wciśniemy.

Last edited 1 rok temu by Słodko Słodka
Kamila
1 rok temu

Wooow, wyglądają super!

Słodko Słodka
1 rok temu
Reply to  Kamila

To prawda, warto zobaczyć pełną ofertę 🙂

Monika
1 rok temu

Moja starsza nie lubi żadnego sportu, jedynie rower 😉 Takie drabinki ucieszyłyby za to młodszą córę 😉

Słodko Słodka
1 rok temu
Reply to  Monika

Nasz łobuziak uczy się jeździć akurat na rowerze, parę razy się gwizdnął i teraz ma blokadę i nie chce jeździć…

Kasia
1 rok temu

Też bym chciała taką drabinkę 🙂

Słodko Słodka
1 rok temu
Reply to  Kasia

Ha ha, ciekawe co Ty byś na niej robiła, a może Karol by się gimnastykował 😉