Dywany dla dzieci – kolekcje Emi i Bambino

Materiał zewnętrzny
2 komentarze

Jaki dywan wybrać do pokoju dziecka? Dobrze jeśli dziecko może uczestniczyć w wyborze dywanu. Czasem jednak to my podejmujemy decyzję, bo maluch np. nie jest zainteresowane braniem udziału w wyborze lub po prostu jeszcze jest zbyt mały. Dywan do pokoju dziecięcego może być w dziecięcy wzór albo może to być „dorosły” dywan nowoczesny.

Dywan jest tym elementem, który może w znaczny sposób wpłynąć na aspekt wizualny pokoju. Możemy nim stonować kolorowe wnętrze lub przeciwnie – ożywić to spokojne. Wybierając model zwróćmy uwagę na długość włosia – dla młodszych, bawiących się na podłodze dzieci, wybierzmy ten z dłuższym, miękkim runem np. dywan Shaggy. U nieco starszych dzieci natomiast lepiej sprawdzi się dywan z włosiem krótkim które łatwiej utrzymać w czystości. Miejmy na uwadze także aspekt związany z rosnącą liczba alergików i wybierajmy dywany antyalergiczne.

Dywany dla dzieci to obecnie wielki wybór kolorów i wzorów. Poniżej przedstawiamy kilka wzorów dywanów z kolekcji Emi i Bambino.

Dywan Bambino k444a green

Taki dywan to gratka dla wszystkich milusińskich, którzy kochają „Auta”. Na zielonym tle, przez środek modelu przebiega tor wyścigowy, rozchodzący się w kierunku czterech jego boków. Zadbano, by wzór jak najwierniej przypominał realistyczny tor, stąd linie i charakterystyczne chorągiewki. Pomiędzy torami umieszczono – jakżeby inaczej – bohaterów popularnej bajki. Jest oczywiście Zygzak McQueen, Złomek jak i Marek Marucha. Dywan zaprojektowano w taki sposób, że staje się idealnym miejscem na zabawę w wyścigi samochodowe. Warto zaznaczyć również, że model świetnie poddaje się wszelkim zabiegom czyszczącym w tym praniu szamponem i odkurzaniu.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/2616-dywan-bambino-k444a-green.html

Dywan Bambino 649 blue

Kolorowy dywan z uroczymi misiami. W środkowej części tego modelu umieszczono samochód, którym jadą dwaj mali podróżnicy. Jeden misio jest żółty, drugi pomarańczowy. Oba – ciekawe wycieczki. Ich podróż wiedzie przez łąkę, pełną kwiatów, na niebie płyną drobne chmurki. Obok naszych misiów leci motyl. Cały dywan ma optymistyczny, wesoły nastrój i zachęca do snucia planów o podróżach małych i dużych. Warto dodać, że dywan świetnie poddaje się wszelkim zabiegom czyszczącym w tym praniu szamponem i odkurzaniu.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5735-dywan-bambino-649-blue.html

Dywan Bambino 500 multicolor

To jeden z najweselszych dywanów w naszym sklepie. Całą jego powierzchnię wypełniają kulki w żywych kolorach. Czerwone, pomarańczowe czy żółte – wprowadzają w optymistyczny nastrój. Co więcej – dzięki temu, że na ich powierzchni namalowano uśmiechy wywołują nieomal natychmiast chęć na zabawę. Ten model zdecydowanie będzie stanowił w pokoju jeden z „mocniejszych” elementów, dlatego warto pozostałe elementy wystroju utrzymać w kolorystyce bardziej stonowanej. Model ten świetnie poddaje się wszelkim zabiegom czyszczącym w tym praniu szamponem i odkurzaniu.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5747-dywan-bambino-500-multicolor.html

Dywan dla dziecka Emi 00.2141

Ten dywan spodoba się wszystkim miłośnikom morskich klimatów. Jego powierzchnię podzielono na kilka poziomych części. Przypominają one fale i utrzymane są , naprzemiennie, w kolorze biali i granatu. Na tych ostatnich dodatkowo umieszczono wzór małych kotwicy. Kotwica umieszczona została również , w większym rozmiarze, po lewej stronie dywanu. Ponad nią natomiast znajduje się czerwony ster. Ten model spodoba się nieco starszym dzieciom, ze względu na stonowanie kolorystyczne i niewielką ilość wzorów na dywanie. Spód modelu został pokryty antypoślizgową powłoką, dzięki czemu doskonale przylega do podłoża.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5908-dywan-dla-dziecka-emi-002141.html

Dywan dla dziecka Emi 00.2029

Uroczy dywan do pokoju najmłodszych pociech. Na stonowanym, szarym tle umieszczono bajkową postać misia pandy. Słodki, z indiańską opaską na głowie, uśmiecha się zawadiacko. Model ten z pewnością spodoba się wszystkim małym psotnikom. A kto wie? Może zachęci do zabawy w Indian? Spód modelu został pokryty antypoślizgową powłoką, dzięki czemu doskonale przylega do podłoża.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5777-dywan-dla-dziecka-emi-002029.html

U nas kupisz piękny dywan do pokoju dziecka

W sklepie internetowym Dywany-Chodniki.com oferujemy prawdopodobnie największy wybór, dostępnych od ręki dywanów do pokoju dziecięcego. Od lat importujemy dywany, stawiając na jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Posiadamy niemal dowolne rozmiary dywanów i dywaników – zarówno małe, jak i duże. Dywany są łatwe w czyszczeniu i antyelektrostatyczne. Wykorzystana do produkcji przędza sprawia, że dywany są miękkie, puszyste, runo dywanów jest elastyczne, a jednocześnie dywany są antyalergiczne. Dziecięce dywany w naszych kolekcjach są kolorowe, jednolite lub we wzory z bajek, gier komputerowych albo takie stanowiące od razu plac zabaw. Zobacz najpiękniejsze dywany na www.Dywany-Chodniki.com

Zobacz również

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wioleta Sadowska

Niebawem będę rozglądała się za dywanami dla moich dzieci.