InPost Fresh – zakupy w parę minut przez aplikację

Materiał zewnętrzny
2 komentarze

InPost Fresh pozwala na zrobienie zakupów w parę chwil i bez wychodzenia z domu. Potrzebna jest do tego aplikacja i lista rzeczy, które są potrzebne ze sklepu. Pozostaje złożyć zamówienie, a zakupy błyskawicznie trafią pod wskazany adres.

Jak działa aplikacja?

Aplikacja InPost Fresh to usługa, która pozwala robić zakupy żywnościowe przez internet. Po zainstalowaniu programu ze sklepu Google Play lub App Store należy zalogować się w usłudze, podając numer telefonu oraz kod pocztowy. Następnie za pomocą panelu wyszukiwania można znaleźć wskazane produkty.

Aplikacja wyświetli artykuły pasujące pod dane hasło. Klient może wybrać ofertę, która najbardziej mu odpowiada dzięki formie marketplace, pozwalającej wielu sprzedawcom oferować swoje produkty.

Po skompletowaniu zamówienia należy przejść do jego realizacji: wybrać sposób płatności oraz formę dostawy. InPost Fresh dopuszcza płatność z góry (przelewem bankowym lub BLIKIEM). Należy wybrać formę dostawy – kurierem lub do automatu Paczkomat®. Na koniec pozostaje poczekać, aż zamówienie pojawi się w wyznaczonym miejscu. Robienie codziennych zakupów jeszcze nigdy nie było tak proste.

Dla mieszkańców niektórych miast dostępna jest także opcja zrobienia całych zakupów w Makro lub Carrefourze z dostawą do domu. Opłaty za zamówienie można dokonać m.in. przelewem online, za pomocą kodu BLIK lub kartą u kuriera przy odbiorze.

Zamawiaj, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Klient może zamówić swoje zakupy o dowolnej porze – aplikacja aktywna jest przez całą dobę. Dzięki temu ktoś, kto cierpi na brak wolnego czasu, może zamówić niezbędne dla siebie artykuły w drodze do pracy, czekając na dzieci, w przerwie lunchowej lub przed snem.

Dodatkowo usługa InPost Fresh to nie tylko rozwiązanie dla zabieganych. Usługa będzie pomocna tym, którzy nie mogą nosić ciężkich rzeczy lub których możliwości ruchowe są ograniczone, jak np. w przypadku osób starszych. Zamawiając kuriera, nie trzeba się martwić o własne zdrowie z powodu dźwigania wielkich toreb – wszystko zostaje dostarczone pod wskazany adres.

Asortyment dla każdego

Forma aplikacji InPost Fresh pozwala klientowi na wybór spośród ponad 30 tysięcy produktów oferowanych przez różnych sprzedawców. Poprzez aplikacje można zamówić artykuły dla zwierząt, dla dzieci, środki czystości i higieniczne, chemię oraz produkty spożywcze z kategorii dań gotowych, półproduktów, słodyczy, przekąsek, wyrobów garmażeryjnych czy zdrowej żywności.

Zakupy z InPost Fresh pozwalają na skrócenie grafiku codziennych obowiązków, dzięki czemu, zamiast poświęcać na nie godziny, można je zrobić w zaledwie kilkanaście minut. Nic nie cieszy tak, jak szybciej wykonane zadania oraz zakupy, które same trafiają do domu.

Zobacz również

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wioleta Sadowska

Słyszałam o tej aplikacji, ale jeszcze jej nie zainstalowałam.