Jak Grupa iCEA stała się liderem branży SEO?

Materiał zewnętrzny
6 komentarzy

Nie ma uniwersalnego przepisu na sukces. Doskonałe wyniki to suma ciężkiej pracy, wytrwałości i cierpliwego dążenia do wyznaczonych celów. Przykładem realizacji takich wartości jest Grupa iCEA, która od lat pomaga swoim klientom promować strony w wyszukiwarce Google. W tym artykule dowiesz się, jak agencja osiągnęła sukces w branży SEO.

Jak wyglądały początki Grupa iCEA?

Agencja SEO iCEA Group to zespół doświadczonych ekspertów, którzy od ponad 15 lat oferują przedsiębiorcom kompleksowe wsparcie w procesie pozycjonowania stron internetowych. Firma rozpoczęła działalność w 2007 roku i od tego czasu sukcesywnie rozwijała się zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Początkowo liczyła trzech specjalistów odpowiedzialnych za prowadzenie kampanii reklamowych klientów. 

Wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie pozycjonowania zapewniło agencji stabilny rozwój oraz pozwoliło rozszerzyć ofertę o usługi z zakresu SEM, UX i SXO. Grupa iCEA rozpoczęła także budowę ekosystemu 360, a w roku 2018 połączono spółki: Enterso, Niezwiązani i Grupa M40. 

Dynamiczny rozwój i liczne sukcesy zaowocowały otrzymaniem w 2019 roku certyfikatu Google Premier Partner oraz tytułu Google Rising Stars, co dało firmie tytuł lidera w obszarze SEO i SXO dla e-commerce. 

Przełom w działalności firmy nastąpił w 2021 roku, kiedy to agencja połączyła przyjęte spółki pod nazwą Grupa iCEA. Tego samego roku do zespołu specjalistów dołączyła 300. osoba, a marka rozpoczęła ekspansję na rynki zagraniczne.

Międzynarodowy sukces Grupa iCEA

Aby osiągnąć międzynarodowy sukces, Grupa iCEA rozpoczęła ekspansję na rynki zagraniczne. Obecnie agencja ma na swoim koncie wiele udanych kampanii realizowanych w Ameryce Północnej, Azji i całej Europie. Ponadto jest największym działem technicznym w Polsce, który zasilają najlepsi eksperci SEO, UX i SXO z całego kraju oraz zagranicy.

Na dynamiczny rozwój agencji na rynkach zagranicznych wpłynęła także realizacja strategii akwizycyjnej przekładającej się na biznesowe sukcesy klientów spółki. Obecnie Grupa iCEA realizuje strategie marketingowe dla takich marek, jak: Romet, Orange, Lou, Jean Louis David, MK Cafe, Mosquito czy Dekoria.

Skuteczność, a także kompleksowość działań przełożyły się na uzyskanie wielu certyfikatów i wyróżnień. Grupa iCEA jest członkiem Związku Pracodawców Branży Internetowej oraz Izby Gospodarki Elektronicznej. Aktywnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych, podczas których przedstawia swoje projekty oraz pomysły na innowacyjne działania. Agencja zdobyła także tytuł Najlepszego Usługodawcy Digitalowego 2021 podczas eTrade Awards, tytuł Dyrektora Marketingu Roku 2020/2021 w kategorii Master of content marketing, nominacje do E-commerce Berlin w kategorii Best Agency oraz nominację od Marketing Performance Diamond w kategorii The Most Effective SEM Campaign. 

Jak Grupa iCEA wspiera swoich klientów?

Grupa iCEA stała się liderem w branży SEO dzięki zaangażowaniu, efektywności i kompleksowemu podejściu do pozycjonowania stron internetowych. Firma od lat wspiera swoich klientów na każdym etapie marketingu cyfrowego, oferując innowacyjność, autentyczność i transparentność działań. Agencja realizuje ponadto szereg aktywności związanych z pozycjonowaniem, takich jak:

  • optymalizacja treści pod kątem słów kluczowych,
  • optymalizacja UX,
  • dostosowanie strony pod kątem technicznym,
  • budowanie linków, 
  • audyt SEO,
  • badanie rynku docelowego,
  • kampanie Google Ads,
  • analiza konkurencji.

Zespół agencji zasilają setki doświadczonych ekspertów, których zapał, determinacja i umiejętności pomogły osiągnąć sukces tysiącom firm z całego świata. Jeśli więc chcesz zwiększyć popularność marki w sieci, zdobyć nowych klientów oraz zwiększyć sprzedaż w swoim e-commerce, postaw na współpracę z agencją Grupa iCEA!

Zobacz również

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Justyna

Bardzo ciekawa historia tejże firmy. Ja również niedawno podjęłam decyzję o założeniu własnego biznesu, dlatego zastanawiam się nad tym w jaki sposób mogłabym zwiększyć jej rozpoznawalność. Postanowiłam z tego powodu zainwestować w skarpetki z logo marki.

Beata

Uwielbiam czytać takie historie, ponieważ dla mnie, jako osoby, która dopiero rozwija swój biznes, są one bardzo inspirujące. Jakiś czas temu założyłam własną działalność i zaczęłam prowadzić sprzedaż na ebay. Mam nadzieję, że podjęłam dobrą decyzję.

Sara

Fascynujący artykuł! Historia sukcesu pokazuje, że determinacja, ciężka praca i zaangażowanie mogą naprawdę przynieść imponujące efekty. To inspirujący przykład dla wszystkich, którzy dążą do osiągnięcia sukcesu w branży marketingowej. 🙂 Wpis ten może stanowić inspirującą lekcję dla wszystkich przedsiębiorców dążących do sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym świecie cyfrowym.