Krówki z logo – oryginalny i smaczny sposób na promocję Twojej marki

Materiał zewnętrzny
4 komentarze

Cukierki krówki z logotypem na stałe wkradły się w łaski osób zajmujących się marketingiem. Chyba nie ma imprezy, eventu, a nawet targów, na których przynajmniej jeden z wystawców lub organizator nie częstowałby osób odwiedzających tymi słodkimi cukierkami. Dlatego też w każdym budżecie marketingowym powinno znaleźć się miejsce na zakup krówek z logotypem firmy.

Krówki reklamowe z logo – gdzie je kupić?

Najwyższej jakości pyszne krówki reklamowe z logo

W związku z tym, że cukierki reklamowe należy spersonalizować, nie są one dostępne od ręki w każdym sklepie. Wytwarza się je na zamówienie w cukierniach, które specjalizują się w ich produkcji. Korzystają one ze sprawdzonych receptur, wykorzystują wysokiej jakości mleko, masło i inne półprodukty, by stworzyć najlepsze krówki reklamowe.

Atutem wiodących producentów jest także odpowiednia jakość druku na opakowaniach, co zapewnia najlepsze odwzorowanie kolorów i daje klientowi gwarancję, że jego marka będzie rozpoznawana przez osoby, które otrzymają reklamowe cukierki.

Jaka jest cena krówek z logo firmy?

Na cenę krówek firmowych wpływ ma kilka czynników. Pierwszy z nich to wielkość zamówienia. Im więcej krówek z logotypem zamawiamy, tym cena jednostkowa za kilogram tych słodkich cukierków reklamowych będzie niższa. Kolejny czynnik to rodzaj krówek reklamowych, a dokładniej mówiąc ich smak. Klasyczne krówki są najtańsze; smakowe, oblane czekoladą czy też te wyprodukowane z dodatkiem prawdziwego masła będą droższe.

Do tego dochodzi jeszcze koszt opakowania, a co za tym idzie nadruku. Przeważnie nadruk logotypu czy też hasła reklamowego wliczony jest w cenę krówek, ale dodatkowo płatne mogą być opakowania zbiorcze, takie jak pudełeczka, puszki czy woreczki. Oczywiście nie musimy w nie inwestować, ale jeśli zależy nam na tym, by nasze krówkowe gadżety wyglądały profesjonalnie, to warto pomyśleć o czymś wyjątkowym, na przykład o puszce z nadrukiem, a może nawet z grawerem.

Jednym z ostatnich czynników, jakie mogą mieć i faktycznie często mają wpływ na cenę krówek reklamowych, jest termin realizacji zamówienia. Jeśli bardzo nam zależy na szybkiej produkcji i dostawie cukierków, to musimy przygotować się na dodatkowy wydatek.

Krówki reklamowe – co drukować na opakowaniu?

Wiadomo, głównym celem krówek jest reklama naszej marki, dlatego też warto pokusić się o odpowiedni nadruk na opakowaniu. Strona zewnętrzna papierka powinna zawierać nasz logotyp, a także nazwę firmy, z którą często jest połączony. W środku może zaś pojawić się kod QR (one też wróciły do łask) prowadzący do podstrony firmowej z danymi kontaktowymi.

Może tam znaleźć się też telefon do handlowca lub kod rabatowy. Jeśli chodzi o formę reklamy, mamy naprawdę bardzo dużą swobodę. Ogranicza nas tylko wielkość powierzchni papierka, więc jeśli przygotowujemy cukierki krówki na jakieś wydarzenie, to warto zrezygnować z logotypu marki, a zamiast niego zamieścić logo samego wydarzenia. Dodatkowo podczas eventów krówki mogą przydać się jako uzupełnienie paczek z upominkami.

Krówki smakowe z logotypem – zdjęcie pochodzi ze strony cukrowki.pl

Krówki z logo – upominek dla partnerów biznesowych

Warto jeszcze wspomnieć, że cukierki krówki z firmowym logotypem są świetnym upominkiem dla naszych biznesowych partnerów. Szczególnie w okresie świątecznym powinny pojawić się w paczkach, które przygotowujemy dla kontrahentów biznesowych. W tym przypadku warto pomyśleć o świątecznym opakowaniu, na przykład woreczku z logotypem firmy lub pudełku. W papierku można zaś zamieścić krótkie podziękowania lub życzenia. Wszystko zależy od naszej pomysłowości.

Zobacz również

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wioleta Sadowska

Takie krówki to super pomysł!

Daria

To bardzo miły gest, gdy firmy dzielą się ze swoimi klientami gadżetami reklamowymi, czy innymi upominkami. Według mnie wpływa to bardzo pozytywnie na wizerunek danego przedsiębiorstwa. Fajnie, gdy te gadżety są przydatne w życiu codziennym i można je w jakiś sposób potem wykorzystać. Co do krówek, również uważam, że to świetny pomysł. 🙂