Mini Waffle Konstruktor Expert – klocki, które rozbudzają wyobraźnię

Materiał zewnętrzny
10 komentarzy

Zależy Ci na tym, by Twoje dziecko zdrowo się rozwijało? Musisz zadbać o to, by jego otoczenie odpowiednio stymulowało jego umysł i zmysły. Przedstawimy niezwykłą zabawkę, która ma wyjątkowo dobry wpływ na maluchy – Klocki Mini Waffle Konstruktor Expert!

Mini Waffle Konstruktor Expert – co to za klocki?

Mini Waffle Konstruktor Expert to seria nietypowych klocków, które ze względu na swój ciekawy kształt pozwalają tworzyć najróżniejsze budowle 2D/3D. W zestawach można znaleźć elementy przypominające „kartkę” czy hasztag, czyli kwadrat z symetrycznie rozłożonymi ośmioma wypustkami i czterema otworami. Do nich dodane są inne warianty oraz specjalne części funkcyjne, np. koła. Dzięki temu można z powodzeniem składać z nich budynki, pojazdy, maszyny, zwierzątka oraz inne obiekty.

Klockami Mini Waffle Konstruktor Expert mogą bawić się dzieci w wieku 3+. Wszystkie elementy są wykonane z bezpiecznego, nietoksycznego, hipoalergicznego tworzywa sztucznego. Są miękkie i elastyczne, ale wytrzymałe. Na długo zachowują niezmieniony wygląd oraz właściwości, a także podlegają recyklingowi. Łatwo też dba się o ich czystość – można myć je wodą, a nawet prać w pralce.

Czym wyróżniają się klocki Mini Waffle Konstruktor Expert?

Klocki Mini Waffle Konstruktor Expert to nie tylko ciekawa zabawka, która daje dużo frajdy. Układanie drobnych elementów jest świetnym ćwiczeniem psychomotorycznym, pomagającym rozwijać zdolności manualne. W ten sposób dzieci trenują też skupienie, cierpliwość i precyzję, a przy okazji wyciszają się oraz uspokajają. Co więcej, elementy z powodzeniem da się wykorzystać jako gadżet urozmaicający naukę, np. matematyki.

Nietypowe kształty klocków Mini Waffle Konstruktor Expert pozwalają tworzyć najróżniejsze obiekty, dlatego dają dziecku nieograniczone możliwości. W ten sposób pobudzają wyobraźnię i kreatywność. Maluchy projektujące kolejne konstrukcje rozwijają logiczne myślenie oraz inteligencję wizualno-przestrzenną. Z pomocą takiej zabawki można więc wzmocnić nie tylko kompetencje techniczne, ale też artystyczne, co pozwala wcześnie odkryć naturalne zdolności dziecka.

Dlaczego warto podarować dziecku zestaw Mini Waffle Konstruktor Expert?

Producentem klocków Mini Waffle Konstruktor Expert jest polska firma Marioinex. Zabawki powstają od początku do końca w naszym kraju, przy czym są gruntownie badane i testowane. Rodzinne przedsiębiorstwo posiada wieloletnią tradycję oraz misję, zgodnie z którą chce tworzyć produkty idealnie przystosowane do potrzeb najmłodszych. Jej starania zostały wielokrotnie zauważone i docenione.

Producent klocków Mini Waffle Konstruktor Expert otrzymał kilka prestiżowych nagród oraz wyróżnień w takich konkursach, jak m.in. „Świat Przyjazny Dziecku” czy „Zabawka Roku”. Jury składające się z wybitnych pedagogów, innych specjalistów z branży, a także maluchów szczególnie zwróciło uwagę na ciekawy projekt, pozytywne oddziaływanie, najwyższą jakość wykonania oraz nowoczesne, ekologiczne, a za razem całkowicie bezpieczne rozwiązania. Takie oceny stanowią najlepszą rekomendację.

Chcesz podarować swojej pociesze zabawkę, która pod każdym względem ma na nią dobry wpływ? Wybierz klocki Mini Waffle Konstruktor Expert, które pozwolą Twojemu dziecku zdrowo, radośnie się rozwijać. Postaw na nowoczesny, bezpieczny, polski produkt!

Sprawdź więcej w oficjalnym sklepie z klockami edukacyjnymi Marioinex

Zobacz również

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wioleta

Jakie fajne. Dla dzieci to super sprawa.

Słodko Słodka

Świetne są takie klocuszki, my wczoraj cały dzień tworzyliśmy z Radziem 🙂 Dzisiaj również kreatywnie.

szpileczkiibabeczki

świetne te klocki 😉

Wykorzystujemy Mini Waffle na warsztatach dla dzieci 🙂 Są świetne i angażują mocno każde dziecko 🙂

Słodko Słodka

Fajne takie warsztaty, to coś zdecydowanie dla mojego syna. U nas w mieście są prowadzone warsztaty z robotyki, tez świetna zabawa dla dzieci, młody jest zachwycony tymi zajęciami 🙂

Paulina

Szczerze? Sama bym takie klocki chętnie ułożyła! Zabawa musi być przednia!

Słodko Słodka

Akurat ja wiem coś o tym, bo sama zawsze też układam z synem 😉 ha ha Podsumowując coś dla dużych i małych 🙂

MyśliPotarganej.pl

Miałam podobne w przedszkolu. Uwielbiałam je. Jeszcze takie klocki – jeżyki. Ciekawe, czy jeszcze się takie produkuje

Słodko Słodka

U mnie na wsi nie pamiętam, żeby w przedszkolu były takie klocki, jedyne jakie pamiętam to takie zwykłe drewniane.