Personalizowane bombki z imieniem dziecka

Słodko Słodka
0 komentarze

Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Dla mnie święta to czas magiczny, uwielbiam zapach domu przed świętami, tak samo bardzo lubię przygotowywać różnego rodzaju stroiki i dekoracje jeśli tylko czas mi na to pozwala. Tydzień przed świętami w urodziny mojego synka to już taka nasza tradycja, kupujemy zawsze żywą choinkę i ją wspólnie ubieramy i dekorujemy przy kolędach oczywiście. Jak choinka to nie może zabraknąć bombek. W tym roku pomyślałam już szybciej o drobnych upominkach dla znajomych i przyjaciół, oraz dla bliższej i dalszej rodziny, personalizowane bombki z imieniem dziecka i nie tylko to świetny prezent dla każdego.

Pięknie ubrana choinka to podstawa Świąt Bożego Narodzenia

Co dom to inny obyczaj jeśli chodzi o ubieranie choinki, ale chyba zgodzicie się ze mną, że choinka bez bombek to nie choinka. Pięknie przystrojona choinka przyciąga oko nie tylko domowników, ale i gości, a nawet przechodniów z ulicy, czy chodnika. U nas co roku kleimy wspólnie łańcuch z wycinanki taka nasza tradycja, nie może zabraknąć też domowych pierniczków z witrażykiem, ciasteczek różnego kalibru, czekoladowych cukierków wiszących na nitce, kolorowych światełek i oczywiście bombek zarówno tych nowszych jak i tych starszych.

Okres przedświąteczny jest wspaniały, przynajmniej ja bardzo go lubię. Znam Panie, które nie znoszą tego całego szaleństwa związanego z przygotowaniami do świąt. Za to ja bardzo lubię tą całą krzątaninę w kuchni, robienie listy z potrawami, robienie chatki z piernika, wspólne wypiekanie i dekorowanie pierniczków, oraz wspólne lepienie pierogów. Święta mają magiczną moc, zbliżają do siebie rodziny, zmiękczają nam serca, ludzie stają się dla siebie milsi.

Bombki z imieniem niepowtarzalny upominek

Co roku również kupujemy z synkiem jakąś niespotykaną bombkę, taką inną jak wszystkie. W tym roku będą to oryginalne drewniane bombki z imieniem. Myślę, że takie personalizowane bombki to świetna dekoracja świątecznej choinki, a do tego bardzo oryginalna. Do naszej rodziny dołączył nowy członek, piesek rasy border collie, który wabi się Czoko, więc to również świetna okazja, żeby uznać go jako pełnowartościowego członka rodziny, zawieszając bombkę w kształcie psiej łapki z imieniem nowego domownika. To nie tylko bardzo ładna ozdoba, ale i świetny pomysł na upominek. Myślę,że rodzice i teście ucieszą się dostając taki drobny podarek na Mikołajki, a personalizowane bombki sprawią wiele radości domownikom w Wigilię i święta wisząc na drzewku świątecznym.

Bombki z imieniem są wykonane ze sklejki brzozowej, są okrągłe, w środku z różnymi fantazyjnymi wzorami, które możesz dowolnie spersonalizować. Bombki mają średnicę 9 cm z wybranym świątecznym wzorem, na pewno nie znikną w tłumie innych świątecznych dekoracji choinki i będą dobrze widoczne, nawet z oddali.

Jeśli masz dzieci to myślę, że świetnym pomysłem będzie również pomalowanie takich bombek przez dzieci. Dzieciaki uwielbiają takie atrakcje szczególnie przed świętami i starają się dwa razy bardziej ze względu na prezenty od Mikołaja. Mam synka, więc wiem o czym piszę, przed świętami, a w zasadzie od pierwszego grudnia jego pokój lśni czystością i przykładem, czego nie mogę napisać o reszcie roku, tak poza świętami. Możecie wspólnie przygotować bombkę dla Mikołaja myślę, że to świetny pomysł.

Jeśli zaciekawiłam Was drewnianymi bombkami, to tylko wspomnę na koniec, że więcej drewnianych produktów znajdziecie na https://carpentry-shop.pl/.

Polecam serdecznie!!!

Materiał powstał przy współpracy z carpentry-shop.pl

Zobacz również

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments