Piękne, gęste, długie włosy w kilka chwil

Materiał zewnętrzny
0 komentarze

Długie włosy to Twoje marzenie? Starasz się zapuszczać naturalne kosmyki, ale nie możesz osiągnąć upragnionego efektu? A może Twoje włosy są cienkie i łamliwe i nawet jeśli są długie, to nie spełniają Twoich oczekiwań? Na szczęście znamy na to rozwiązanie. Uzyskaj upragniony efekt długich, gęstych włosów w zaledwie kilka godzin dzięki włosom doczepianym.

Włosy doczepiane z powodzeniem przedłużą i zagęszczą naturalne kosmyki, nie musisz obawiać się sztucznego efektu czy tego, że doczepiane pasma będą się odznaczać od naturalnych. Jeśli pragniesz przedłużyć włosy i zastanawiasz się z jakim kosztem wiąże się cały proces, zapraszam do przeczytania wpisu na blogu https://besthair.pl/Ile-kosztuja-doczepiane-wlosy-blog-pol-1540736490.html, w którym podane są przybliżone kwoty, z którymi należy się liczyć decydując się na przedłużenie włosów różnymi metodami.

Zwróć uwagę na jakość

Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na jakość doczepianych pasm. W BestHair dostępne są dwie serie dopinek – MAGIC oraz BASIC. Do serii MAGIC zaliczamy włosy naturalne struktury słowiańskiej. Poszczególne pasma przygotowane są z włosów dziewiczych – po uprzednim obrabianiu, selekcjonowaniu oraz farbowaniu. Doczepiane włosy z serii MAGIC posiadają żywotność w zakresie 10-20 miesięcy. W serii BASIC znajdziesz włosy struktury europejskiej, których pasma wyprodukowane zostały z naturalnych składników. Żywotność pasm z tej serii wynosi 2-6 miesięcy.

Pamiętaj, iż wybór podejrzanie tanich doczepek wiąże się zazwyczaj ze słabą ich jakością. Jeśli zatem chcesz przedłużyć włosy, zadbaj o to, aby uzyskany efekt był zadowalający i wybierz wysokiej jakości produkty.

Wybierz doświadczonego stylistę

Prócz wybrania wysokiej jakości włosów doczepianych, zwróć uwagę również na wybór odpowiedniego, doświadczonego stylisty, który właściwie założy doczepiane pasma w wybranej metodzie. Wraz ze wzrostem włosów przedłużane pasma ulegają w naturalny sposób obniżeniu, w związku z tym należy średnio co 6-8 tygodni podciągać je u fryzjera.

Wybierz formę doczepiania

Jeżeli chcesz, aby efekt utrzymywał się wiele tygodni, postaw na trwałe metody, do których zaliczamy metodę keratynową, na ultradźwięki, mikroringi, nanoringi oraz tape on – kanapki zwykłe oraz ukryte. Jeżeli jednak pragniesz przedłużyć włosy jedynie na daną, konkretną okazję – postaw na pasma doczepiane Clip In. Clip In stanowi bezpieczny, szybki i niewymagający użycia kleju sposób na przeobrażenie się w krótkim czasie w długowłosą boginię! Pamiętaj jednak, iż włosy doczepiane Clip In należy zdjąć na noc. Jest to sposób przedłużania włosów idealny na większe wyjścia, np. na ślub. Choć metoda Clip In jest bardzo łatwa oraz intuicyjna, zalecamy doczepianie pasm tą metodą również u specjalisty.

Zobacz również

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments