Hurtownia gastronomiczna HYBRYDA

Materiał zewnętrzny
4 komentarze

Sklep HYBRYDA (hybryda-gastro.pl) to miejsce, które zapewnia dostęp do szeroko pojętych urządzeń gastronomicznych. Firma działa na terenie całej Polski, więc każdy może spodziewać się dostawy wybranego sprzętu pod konkretny adres. Hurtownia gastronomiczna proponuje urządzenia, które bez problemu mogą zostać wykorzystane w minibarach, pizzeriach, hotelach czy dużych restauracjach.

Piec konwekcyjno parowy

Piec konwekcyjno parowy to niezbędne wyposażanie każdego lokalu gastronomicznego – zwłaszcza, jeśli jest ono funkcjonalne. Na rynku dostępne są dwa najpopularniejsze rodzaje pieców: gazowy i elektryczny. Oba są dostępne w sklepie hurtowni gastronomicznej HYBRYDA. Bardzo ważne, aby w pierwszej kolejności skupić się na pojemności pieca. To pozwoli na jego odpowiednie dopasowanie do warunków panujących w danym lokalu gastronomicznym.

Zmywarka kapturowa

Zmywarki kapturowe występują w różnych rozmiarach, więc każdy może dopasować konkretny model do własnego lokalu gastronomicznego. Zwykle są skonstruowane tak, aby nie pojawiał się problem z ich czyszczeniem. Wykonane są ze stali nierdzewnej, więc można spodziewać się ich wydłużonej żywotności. Wyposażone są w pojemniki do płynu nabłyszczającego oraz dozownik płynu myjącego.

Piec do pizzy

Piece do pizzy są niezbędnym urządzeniem w każdej pizzerii. Można zainwestować w model jednokomorowy lub dwukomorowy. Zwykle wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Często umieszczone są na specjalnie przygotowanych podstawach.

Szafy chłodnicze

Szafy chłodnicze występują w wielu wariantach pojemnościowych. Wybór odpowiedniego urządzenia tego rodzaju zależy przede wszystkich od wielkości lokalu gastronomicznego.

Wykonywane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu materiałowi można być pewnym, że żywotność sprzętu będzie wydłużona, a w dodatku nie pojawią się problemy podczas jego czyszczenia. Dostępne są szafy chłodnicze z drzwiami przeszklonymi, co z pewnością wpływa na szybką ocenę jej zawartości.

Zmywarki do garnków

Podobnie jak w przypadku wielu innych urządzeń przeznaczonych do lokali gastronomicznych, tak i w zmywarkach do garnków dominującym materiałem, który służy do ich wykonania, jest stal nierdzewna. Przekłada się ona zwykle na długą żywotność sprzętu oraz łatwość jego czyszczenia. Producenci starają się konstruować je tak, aby ich obsługa była intuicyjna. Często spotyka się zmywarki do garnków pochodzące od producentów Fagor, Hobart czy Stalgast. Wybór jest szeroki i należy dopasować wydajność urządzenia do potrzeb restauracyjnych.

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: [email protected]

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice


Zobacz również

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wioleta

Jak widzę, szeroki asortyment. Warto zastanowić się nas zakupami.

MyśliPotarganej.pl

A mnie się marzy automatyczna obieraczka do ziemniaków 😉

O proszę, u mnie to jak mi się nie chce skrobać to jak mąż jest w domu to tylko rzucam hasło „Kochanie dzisiaj Ty skrobiesz ziemniaki do obiadu” 😉